Франківець виборов золото на світовому боксерському турнірі. ФОТО

З 26-го по 29 листопада у Сербії проходив один з найстаріших боксерських турнірів у світі “Golden Gloves 2020”. Змагання відбувались вже 63-й рік поспіль. До міста Сомбор приїхали 52 боксери з 13 країн.

Україну на змаганнях представляють чотири спортсмени – Едуард Трофименко (вагова категорія – до 57 кг), Юрій Шестак (63 кг), Дмитро Рибалко (75 кг) і Степан Грекул (81 кг), пише Ратуша з посиланням на Facebook-сторінку Івано-Франківської ОДЮСШ

Вихованець школи Едуард Трофименко у складі збірної здобув золоту медаль чемпіонату у ваговій категорії 57 кілограм.

Вітаємо юного чемпіона з перемогою та бажаємо подальших успіхів і досягнень, – йдеться в дописі.

ДО ТЕМИ: Прикарпатець Григорчук став першим українським тренером, який виграв три футбольні чемпіонати в різних країнах

Тренерами спортсмена є Віктор Поляков та Мирослав Карабін.