Фото і відеофіксація іспитів: відтепер водійські права в Україні видаватимуть за новими правилами. ВІДЕО

Процедура фіксації іспитів зберігатиметься впродовж трьох місяців.
Процедура фіксації іспитів зберігатиметься впродовж трьох місяців.

Відтепер водійські права в Україні видаватимуть за новими правилами. Нововведення стосуються теоретичного і практичного екзамену, під час яких записуватимуть весь процес.

Про це повідомляє Ратуша з посиланням на Тертю Студію.

Оновило закон Міністерство внутрішніх справ. У Регіональному сервісному центрі МВС кажуть, що процедура фіксації іспитів зберігатиметься впродовж трьох місяців.

Під час складання теоретичного іспиту проводиться відео і фотофіксація. Тобто людина сідає за комп’ютер, екзаменаційний клас знімається на відео і в разі якихось непорозумінь чи суперечок є можливість переглянути дане відео та вияснити хто був правий, а хто не правий, – розповів головний спеціаліст Регіонального сервісного центру МВС в області Костянтин Кулак.

Фіксуватимуть тепер також і заняття у навчання на автомобілі. Якщо людина відмовляється від фото- і відеофіксації, то її, згідно з законом, мають право не допустити до екзамену.

Люди, які приїжджали задавати на права, кажуть, що з правилами погоджуються частково.

Я перший раз здаю на права і через два роки треба повторно цю всю процедуру проходити. Тим більше як я не з Франківськ, то це час витрачати. З іншої сторони, раз такі введення зробили, значить так повинно бути, – прокоментувала жителька смт Богородчани.

.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм