Фото залізничного мосту у Ворохті перемогло в конкурсі “Wiki loves monuments”. ФОТО

Фотографію залізничного кам’яного мосту у селищі Ворохта назвали найкращою у 2020-му році серед поданих світлин з Прикарпаття у конкурсі “Wiki loves monuments”.

Про це йдеться на сайті конкурсу, пише Ратуша.

Залізничний міст знаходиться в селищі Ворохта, неподалік в’їзду в село Вороненко і є довжиною 170 метрів. Автор світлини – Валентин Ковальов.

Гарна композиція, приємні кольори. Світлина якісна, інформативна і, разом з тим, атмосферна. Трішки псують враження калюжі на передньому плані, але серед усіх зображень цього об’єкта це мені сподобалося найбільше, – прокоментувала рішення журі його членкиня, журналістка, краєзнавиця, фотографиня Маргарита Повх.

Маргарита Повх, членкиня журі, журналістка, краєзнавиця, фотографиня, прокоментувала фото так:

Гарна композиція, приємні кольори. Світлина якісна, інформативна і разом з тим атмосферна. Трішки псують враження калюжі на передньому плані, але дійсно, серед усіх зображень цього об’єкту це мені сподобалось найбільше.

На думку члена журі Сергія Криниці, фотографа та мандрівника, саме «вдала діагональна композиція плюс спокійна кольорова гама та висока технічна якість фото — те, що вивело це фото в обласні лідери».

У списку пам’яток Івано-Франківщини 3727 об’єктів. За 9 років конкурсу були подані фото 1559 пам’яток. Цього року 49 учасників завантажили понад 2500 фото 969 об’єктів культурної спадщини регіону.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм