У 2021 році в Франківську планують реалізувати вісім міжнародних проєктів. ВІДЕО

В Івано-Франківську у 2021 році втілюватимуть 8 міжнародних проєктів на загальну суму 87 мільйонів гривень.

В рамках проєктів створять чимало новітніх інфраструктурних локацій, закуплять обладнання для галузі охорони здоров’я та професійно-технічних освітніх закладів,вдосконалять умови для збереження історичних цінностей та надбань міста, пише Ратуша з посиланням на Галичину.

Є три перехідні проєкти, які тривають і будуть продовжені у Івано-Франківську і які ми виграли: Управління використання приміських лісів і природньої спадщини в країнах Дунайського регіону», «ROOTS» – створення інтерактивного музею зброї в Палаці Потоцьких, – розповідає директор Департаменту інвестиційної політики, проєктів, міжнародних зв’язків Івано-Франківської міської ради Ігор Попадюк.

Також триває втілення міжнародного транскордонного проєкту, в рамках якого для трьох ПТУ міста закуплять обладнання на 2 млн грн.

ДО ТЕМИ: На Прикарпатті завершився проєкт “Освітня станція “Д”. ВІДЕО

Інший проєкт, який впроваджують разом з університетом нафти і газу передбачає встановлення двох електрозаправок на сонячних батареях для електромобілів.

У 2021 році започатковує декілька нових проєктів. Це створення дата-центру оперативного реагування на стадіоні «Рух». Це великий проєкт завдяки якому Івано-Франківськ отримає більше 20 млн грн. на створення такого дата-центру. Ми підготували і відправили всі документи, чекаємо поки нас законтрактують і нам надійдуть перші іноземні кошти, – каже Ігор Попадюк.

Ще один проєкт, який розпочинають у 2021 році і який буде реалізований протягом 2 років – це «Альтера». Проєкт про альтернативні терапії для дітей, які народжені з вадами рухового апарату. Він буде реалізований на базі Дитячої міської лікарні на вулиці Чорновола.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм