У чотирьох лікарнях Прикарпаття завершили капремонт приймальних відділень, ще у чотирьох – триває

Минулого року в рамках програми «Велике будівництво»  на Прикарпатті почали ремонт приймальних відділень у дев’яти опорних медзакладах. З них у п’яти проводиться реконструкція, а в чотирьох – капітальний ремонт.

Про це повідомляє пресслужба Івано-Франківської облдержадміністрації, пише Ратуша.

На реалізацію проєктів з держбюджету виділили 52,1 млн грн, а з місцевого – 2,3 млн гривень. За ці кошти завершили  роботи на чотирьох об’єктах:

  • КНП «Обласна клінічна лікарня Івано-Франківської обласної ради»,
  • КНП «Надвірнянська центральна районна лікарня»,
  • КПН «Калуська центральна районна лікарня»,
  • КНП «Косівська центральна районна лікарня».

ДО ТЕМИ: “Велике будівництво”: у Бурштинській лікарні реконструюють приймальне відділення. ФОТО/ВІДЕО

Наразі роботи продовжуються на чотирьох об’єктах. Триває ремонт у КНП «Городенківська центральна районна лікарня». Будівельна готовність приймального відділення – 93%. Завершити роботи мають наприкінці березня.

Також продовжується будівництво відділення екстреної медичної допомоги КНП «Центральна міська клінічна лікарня Івано-Франківської міської ради» в обласному центрі. Даний об’єкт готовий до експлуатації на 68%. Реконструкція відділення екстреної медичної допомоги здійснюється і у Долинській багатопрофільній лікарні. Його будівельна готовність складає 56%. Що ж до приймального відділення КНП «Бурштинська центральна міська лікарня», то слід зазначити, що наразі об’єкт готовий на 83%. Здача в експлуатацію відбудеться орієнтовно до кінця березня,- йдеться у повідомленні.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм