У Франківську поліція влаштувала рейд нічними клубами і кафе. ФОТО

Упродовж ночі з 9-го на 10-те жовтня мобільні групи поліції перевірили близько двадцять закладів в обласному центрі, який наразі перебуває у “помаранчевій зоні”. Адже згідно з постановою їх робота на період дії карантину забороняється після 00 та до 7 години ранку.

Поліцейські провели роз’яснювальну роботу щодо використання засобів індивідуального захисту (масок, рукавиць, дезінфекторів), дотримання соціальної дистанції та забезпечення інших карантинних вимог працівниками та відвідувачами, пише Ратуша з посиланням на поліцію області.

Впродовж ночі та ранку правоохоронці склали три адміністративні протоколи за ст.44-3 «Порушення правил щодо карантину людей» КУпАП відносно керівництва закладів та підприємців, які проігнорували вимоги діючих наразі обмежень.

ДО ТЕМИ: Нове карантинне зонування: на Прикарпатті з’явились дві “зеленки”. КАРТА

Нагадаємо, з 1 серпня набула чинності постанова Кабінету міністрів про нові правила адаптивного карантину через пандемію коронавірусного захворювання COVID-19, за якими регіони України ділять на зони, відповідно до інтенсивності поширення коронавірусу. Зокрема Івано-Франківськ, через поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, знаходиться у помаранчевій зоні.

Мобільні групи продовжують перевіряти стан дотримання карантинного режиму громадянами. Їх порушення тягнуть за собою не тільки адміністративну, а й кримінальну відповідальність. Будьте свідомими громадянами!

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм