У Франківській обласній клінічній лікарні облаштовують нове приміщення для діагностики. ВІДЕО

В Івано-Франківській обласній клінічній лікарні триває добудова для того, аби розмістити магнітно-резонансний томограф.

У державних медзакладах міста поки так і немає цього обладнання, тож пацієнти вимушені йти на обстеження до приватних клінік за власні кошти, пише Ратуша з посиланням на РАІ.

Обласну лікарню побудували ще за часів радянського союзу, коли про таке обладнання, як МРТ і мови не було. Тому медзаклад не пристосований до таких технологій.

Побудували цю лікарню, як типову терапевтичну. Тому всередині немає можливості розмістити дане обладнання. Адже має бути спеціальні вимоги, рівень магнітного захисту, так що ми змушені були робити добудову, – розповідає  генеральний директор Івано-Франківської обласної клінічної лікарні Остап Грищук.

ДО ТЕМИ: З жовтня Яремчанська лікарня почала приймати хворих на COVID-19

Сьогодні в Івано-Франківську МРТ працюють лише в приватних медзакладах, тому пацієнти змушені проходити дороговартісне обстеження за власні кошти.

Це є реконструкція, використовується декілька приміщень старого типу, добудовуємо три приміщення нового, – каже директор фірми-підрядниці Богдан Кирста.

ДО ТЕМИ: Володимир Дзьомбак: Ми не можемо в один момент кардинально збільшити кількість лікарів для лікування пацієнтів з COVID-19

Прибудову внесли до програми “Велике будівництво 2020” і виділили 8 мільйонів 600 тисяч гривень. Лікарня додає кошти зі співфінансування – 1 мільйон 100 тисяч гривень.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм