У Франківській дитячій поліклініці відкрили оновлений кабінет. ФОТО

В Івано-Франківську у міській дитячій поліклініці, що на вулиці Тичини оновили приміщення, де проводять оперативні втручання.

Про це повідомляє Ратуша з посиланням на офіційний сайт міського голови Руслана Марцінківа.

Мала хірургія з мінімальним стресом тепер доступна для маленьких пацієнтів. Тепер там готові приймати дітей та зустрічати їх яскравими картинками та приємним ремонтом. Нещодавно тут завершили ремонт та закупили новенькі меблі та обладнання, – йдеться у повідомленні.

Потреба у комплексному оновленні хірургічного кабінету стояла давно. Адже старе приміщення зовсім не годилося для оперативних втручань, бо не відповідало потребам чіткого інфекційного та санітарного контролю.

Це було дуже болючим питанням поліклініки. Минулого року ми працювали над тим, що провести тут ремонт. Оголосили тендер, а коли розпочалися роботи, то пильно стежили за їх виконанням. Роботи виконати вдалося коштом міста. Пізніше вдалося залучити частину фінансування з НСЗУ. І за ці гроші ми придбали меблі та обладнання, – розповіла директорка КНП «Центр первинної медичної і консультативно-діагностичної допомоги Ольга Савчук.

Змінами закладу радіють й самі працівники. Начальниця закладу Леся Любінець наголошує, що зі змінами умов змінюється й свідомість як працівників, так і пацієнтів:

ДО ТЕМИ: У Коломийській ЦРЛ ремонтують хірургічний корпус. ВІДЕО

Наша поліклініка працює ще з 70-х років і є унікальною у місті. Адже лише тут в умовах амбулаторії проводяться хірургічні втручання. У нас працюють фахові хірурги і радію, що тепер ще й створено належні умови. Впродовж останніх років заклад змінюється, оновлюється матеріально-технічна база. Але головне – ми оживаємо, і нашим маленьким пацієнтам не страшно відвідувати поліклініку.

Слова начальниці підтверджують й самі хірурги. Лікар-хірург вищої категорії Антоніна Надбережна розповідає, що потік пацієнтів, яких доводиться оперувати – чималий. В загальному – це мала хірургія: різного роду операції, що виконують під місцевим знеболенням.

На одну зміну впродовж тижня припадає приблизно 100-120 діток. Знаю, що наша галузь не дуже оптимістична – все ж таки хірургія. Але, коли дитина потрапляє у такий новенький кабінет, поки роздивиться яскраві малюночки на стінах – ми маємо змогу скоренько та якісно зробити свою роботу. Умови, в які потрапляє пацієнт, а особливо, коли мова йде про дітей, мають дуже важливе значення. Адже зустрічають стіни. І якщо вони такі – то й допомагають налаштуватися на позитив», – розповіла лікарка із 37-літнім стажем.

ДО ТЕМИ: Мікропрепарати на стінах: на кафедрі гістології ІФНМУ зробили неординарний ремонт. ВІДЕО 

Руслан Марцінків зауважив, що медицина йде вперед, хоча зізнається, що й проблем та завдань – ще чимало:

Попри все нам вдається щороку проводити ремонти в медичних закладах: відкриваємо оновлені відділення, палати у лікарнях, оновлюємо і поліклініки, закуповуємо обладнання та меблі. Адже насправді наші лікарі повинні мати комфортні умови для праці, а пацієнти – для лікування. Особливо, коли мова йде про маленьких пацієнтів. Адже для них, окрім фахової допомоги спеціалістів, важливо мати позитивний настрій. А мінімізувати стрес від відвідин медзакладу можна саме таким підходом – створенням комфортних умов у закладах, дружних до дитини.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм