У Франківську школярі отримали свої “Перші портфелики”. ФОТО

В Івано-Франківську традиційно відбулося «Свято першого портфелика». Цьогоріч його провели на відкритій літній сцені у міському парку.

Необхідне шкільне приладдя отримали 70 дітей, пише Ратуша з посиланням на офіційний сайт міського голови Івано-Франківська Руслана Марцінківа.

Шкільні ранці та канцтовари вручали:

  • дітям-сиротам,
  • дітям, позбавленим батьківського піклування,
  • дітям, які перебувають у складних життєвих обставинах,
  • дітям, батьки яких загинули в зоні ООС,
  • дітям, батьки яких померли після повернення зі зони проведення антитерористичної операції.

ДО ТЕМИ: Без урочистих лінійок і масок на уроках. МОН розповіло про навчання в умовах карантину 

Очільник міста наголосив, що початок навчального року – це відповідальний момент, а тому кожна дитинка заслуговує його зустріти у найкращому настрої та з усіма необхідними речами.

Вже стало доброю традицією, коли служба у справах дітей організовує таке потрібне свято для наших школяриків. Цього року пандемія дещо внесла корективи у звичний ритм нашого життя. Але тішуся, що це свято вдалося організувати. Така ініціатива хоч трохи, але допомагає діткам, які потребують підтримки, відчути той святковий настрій у передчутті першого дзвоника та отримати першочергові речі для школи. Сподіваюся, що це приладдя стане інструментом успішного старту у новому навчальному році, – розповів Марцінків.

Начальниця служби у справах дітей Ірина Рохман зазначила, що попри назву, ранці з наборами вручають не лише першачкам:

Такі портфелики, канцтовари та інше приладдя отримують школярі різних класів, залежно від категорії. Цього року набори отримали 40 учнів початкової школи (1-4 класи) – це діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування і діти, які перебувають у складних життєвих обставинах. А ще 30 учнів (1-10 класи) – це   діти, батьки яких загинули в зоні ООС, а також діти, батьки яких померли після повернення зі зони проведення антитерористичної операції.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм