У Франківську через бульвари прокладуть тролейбусну лінію

В Івано-Франківську прокладуть нову тролейбусну лінію, протяжністю 7 кілометрів, яка з’єднає вулицю Галицьку та Мазепи (АС №3).

Дорога для тролейбусів проляже через об’єднані Бульвари, пише Ратуша з посиланням на сайт міського голови Івано-Франківська Руслана Марцінківа.

Переможцем тендеру на будівництво тролейбусної лінії та нової тягової підстанції в межах проєкту “Оновлення тролейбусного парку міста Івано-Франківська” стало ТзОВ «Плутон» із Запоріжжя. Проєкт реалізовуватимуть за кредитні кошти ЄБРР.

ДО ТЕМИ: Об’єднання бульварів перенесли на невизначений час — не вистачає коштів. ВІДЕО

Як повідомив заступник директора КП «Електроавтотранс» Андрій Тютюник, над маршрутом тролейбусів, які курсуватимуть новою лінією поки працюють:

Вже наступного тижня плануємо підписати контракт на реалізацію робіт. За умовами договору завершити весь об’єм слід до півтора року. Переможець виконує комплекс робіт: це і прокладання мережі, і будівництво тягової підстанції. Останню спорудять на розі вулиць Гурика-Південний Бульвар. Сума кредитних коштів ЄБРР – 3 млн євро.

Руслан Марцінків зазначив, що спорудження нової тролейбусної лінії – це один із комплексних кроків в оновленні транспортної мережі міста:

Досить довго перепоною для нас були Бульвари. Над їх об’єднанням довелося досить плідно попрацювати. Зараз ці роботи на фінішній прямій. Вже відбувся тендер і на саме будівництво. Маємо переможця. Після укладання договору та авансового платежу, виконавець зможе приступити до будівництва опор.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм