У Франківську цими вихідними зміниться рух комунального транспорту

У неділю, 18 жовтня, в Івано-Франківську зміниться курсування комунального транспорту через проведення чемпіонату України зі спортивної ходьби та ХХІV Міжнародних змагань Кубок “Вечірній Івано-Франківськ”.

Про це повідомили у telegram-чаті 112, пише Ратуша.

Тролейбус №2 розпочне рух з Вокзалу о 18:42, відповідно з КПМ – 19:14.

Тролейбус №3 до 19:00 їхатиме за схемою “Обласна лікарня – Вокзал”;

ДО ТЕМИ: “Червона зона” у Франківську: батьки школярів самі вирішуватимуть, як навчатимуться діти 

Тролейбус №6 до 19 :00 курсуватиме за схемою “Радіозавод – Вокзал”;

На маршруті тролейбуса №7 до 19:00 год. працюватимуть два автобуса за схемою “Каскад-Європейська площа (по вулиці Шухевичів-Бандери)”,

Автобус №40 до 19:00 їхатиме з “Каскаду” в об’їзд з Вокзалу по вулиці Залізничній-Шухевичів-Бандери-Сахарова-Чорновола і далі по маршруту до АС3. У зворотньому напрямку – без змін.

Автобус №41 до 19:00 рухатиметься з “Каскаду” в об’їзд з Вокзалу по вулиці Залізничній-Шухевичів-Бандери – Коновальця. На зворотньому маршруті – з вулиці Коновальця на вулицю Сахарова-Бандери-Шухевичів-Залізнична-Вокзал.

ДО ТЕМИ: Марцінків розповів, як житиме Івано-Франківськ в “червоній зоні”

Автобус №45 та 49 до 19:00 їхатиме з АС-4 в обїзд з Вокзалу по вулиці Залізничній-Шухевичів-Бандери-Сахарова-Коновальця-Січ Стрільців (Пошта) і далі по маршруту.

Автобус №55 до 18:00 год. – в напрямку з АС2 в об’їзд з Вокзалу по вулицях Залізничній-Шухевичів-Бандери-Сахарова-Коновальця-Січ Стрільців (Пошта) і далі по маршруту. У зворотньому напрямку без змін.

Автобус №47 до 18:00 курсуватиме в обїзд по вулицях Шухевичів-Бандери-Коновальця, у зворотньому напрямку з вулиць Коновальця-Сахарова-Бандери-Шухевичів-Залізнична-Вокзал;

Транспорт працюватиме за фактичним інтервалом без дотримання чинних графіків руху.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм