У Франківську утеплили ще один дитсадок завдяки програмі “НЕФКО”. ФОТО

В Івано-Франківську завдяки програмі НЕФКО школи та садочки утеплюються та стають енергомодернізованими.

Про це повідомляє Ратуша з посиланням на офіційний сайт міського голови Руслана Марцінківа.

До списку цих закладів потрапив і ДНЗ №30 «Ластівка», в якому за програмою НЕФКО здійснили ряд ремонтних робіт з енергомодернізації. Він є закладом спеціального призначення, адже в ньому навчаються дітки з тяжкими вадами мовлення і потребують спеціального професійного догляду.

ДО ТЕМИ: В Івано-Франківську утеплять 44 навчальні заклади. ФОТО

Зараз тут проходять корекційне навчання 84 дитини, з якими працюють вихователі, логопеди, психолог, музкерівник та фізкультурний працівник. Вся робота закладу направлена на виправлення порушень вад мовлення у дітей.

Зараз в дошкільному закладі ведуться роботи за програмою НЕФКО. А саме, проводиться утеплення фасаду, й залишається зробити зовнішні облицювальні роботи, які нададуть гарний та привабливий вигляд дошкільному закладу. Влітку тут здійснили заміну системи опалення у приміщенні закладу та замінили радіатори. Також тут утеплили горище та проклали протипожежну сигналізацію, –  розповіла завідувачка ДНЗ №30 Галина Голуб‘як

Садочок має власне автономне опалення та дітям у садочку вже тепло. Також пані Галина поділилася, що в результаті проведення всіх робіт пошкодили вуличне покриття території дошкільного закладу. Це становить небезпеку для прогулянок дітей, адже ті мають порушення координації й ходити цією нерівною поверхнею їм небезпечно. У департаменті освіти та науки та в міській раді знають про цю проблему. І вже після завершення робіт тут планується здійснити заміну покриття.

Тішимося, що ще один дитячий садочок ремонтується за програмою НЕФКО. Цей заклад є особливий, адже там перебувають дітки з інвалідністю. Там дуже важливо зробити роботи якісно та вчасно завершити, – зазначив  Руслан Марцінків.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм