У Франківську через півмарафон на кілька годин перекриють середмістя. СХЕМА

В Івано-Франківську триває онлайн-реєстрація на традиційний Франківський Півмарафон-2020, який відбудеться 11 жовтня.

Про це під час засідання виконкому Івано-Франківської міської ради повідомив директор департаменту молодіжної політики та спорту Віталій Матешко, пише Ратуша.

Реєстрація триватиме до 6 жовтня. Наразі зареєстровані 560 учасників. Через півмарафон буде перекриття дороги на затвердженому маршруті з 8.30 до 12.30, – зазначив він.

ДО ТЕМИ: У Івано-Франківську проведуть забіг на підтримку тверезого способу життя

Півмарафон складатиметься з 21 км, 10 км, 5 км та естафети для оперативних команд. На дітей віком до 14 років чекають 3 безкоштовні забіги в різних вікових категоріях – 1000 м, 400 м та 100 м.

2 км БЛАГОДІЙНИЙ ЗАБІГ – Кожен може спробувати себе у ролі бігуна, зареєструвавшись на благодійний забіг. Біжіть найкоротшу дистанцію у 2 км та долучайтесь до розвитку Івано-Франківська! Зібрані із забігу кошти будуть використані на встановлення питних фонтанчиків у різних бігових та пішохідних локаціях міста.

5км – оптимальна дистанція для початківця, який планує рухатись в спорті далі і хоче спробувати свої сили.

10км – чудовий вибір для любителів бігу, які відчувають в собі сили зробити серйозний крок до подолання дистанції півмарафону наступного року.

21 км – для досвідчених бігунів, які ретельно готуються до забігу та колекціонерів підкорення півмарафонських дистанцій у цікавих містах всього світу.

На даному етапі очікуємо, що в цьому році буде десь понад 700 учасників. Зважаючи на ситуацію, менше ніж завжди. Оскільки багато іноземних спортсменів не можуть приїхати, через те, що вони потім змушені бути два тижні на самоізоляції. Відповідно, обираються для себе інші змагання в Європі, – розповів Матешко.

Зареєструватися можна за посиланням: https://run.if.ua/

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм