У Франківську триває капітальний ремонт міжбудинкових проїздів на вулиці Бобикевича. ФОТО

Також передбачено ремонт на вулиці Української Дивізії.
Також передбачено ремонт на вулиці Української Дивізії.

В Івано-Франківську триває капітальний ремонт міжбудинкових проїздів та прибудинкових територій на одній з вулиць міста.

Йдеться про вулицю Бобикевича, 8-10, пише Ратуша з посиланням на офіційний сайт міського голови Івано-Франківська Руслана Марцінківа.

ДО ТЕМИ: На Косівщині відновили садочок, який постраждав від червневої негоди. ФОТО 

Представник підрядної організації, яка здійснює роботи на цій ділянці, пан Роман, розповів, що ремонт розпочався тиждень тому. Проєкт передбачає капітальний ремонт міжбудинкових проїздів. А також планується облаштування паркувального майданчика. Роботи триватимуть орієнтовно місяць, за сприятливих погодних умов.

Ми спілкуємось з мешканцями та можемо відступати від проекту. Постійно йдемо людям назустріч та радимось з ними, – зазначив пан Роман.

ДО ТЕМИ: Мешканці Франківська самостійно вирішуватимуть, куди йтимуть кошти з податку на нерухомість

Начальник управління житлової політики Геннадій Пономаренко додав, що спілкувався з мешканцями мікрорайону та цікавився їхніми думками щодо ходу ремонтних робіт. Люди мають амбітні плани та хочуть ще багато зробити у дворі. А в майбутньому розглядають можливість створити об’єднання співвласників багатоквартирних будинків.

Ми продовжуємо комплексні ремонти дворів у місті. В цьому мікрорайоні окрім робіт на Бобикевича, також передбачено ремонт на вулиці Української Дивізії. Це ще один двір, де замінено систему каналізації, а тепер триває комплексний благоустрій. Звичайно, сусідні двори також потребують повноцінного ремонту, але не все одразу, – поділився Марцінків.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм