У Франківську триває з’єднання бульварів: укладають нижній шар асфальту. ФОТО

Управління капітального будівництва МВК та підрядна компанія приступили до наступного етапу робіт по проєкту з’єднання Північного та Південного бульварів.

Про це повідомляє Ратуша з посиланням на Управління капітального будівництва Івано-Франківського міськвиконкому.

Будівельники почали асфальтувати ділянку майбутнього дорожнього полотна зі сторони вулиці Бельведерської. Поки це нижній шар асфальту. Роботи мали розпочатись ще з самого ранку, проте погода цього не дозволила. Однак вже в обідню пору з’явилися всі умови для початку процесу, – йдеться у повідомленні.


ДО ТЕМИ: У Франківську через бульвари прокладуть тролейбусну лінію

Нагадаємо, раніше начальник Управління капітального будівництва Роман Галіпчак зазначив, що об’єднання бульварів перенесли на невизначений час через недостатню кількість коштів

Ця магістраль довжиною близько 400 метрів і шириною трисмугової проїзної частини в 15 метрів була запланована генпланом, як остання ланка на сполученні головних франківських вулиць — Галицької та Гетьмана Мазепи з оминанням центру міста. Вона має забезпечити інтенсивність руху 700-1000 одиниць автотранспорту за годину однією смугою і, таким чином, розвантажить транспортні потоки в середмісті.

Нагадаємо, про з’єднання Північного і Південного бульварів в Івано-Франківську говорять вже роками. Магістраль “Північ-Південь”, що запланована генпланом повинна стати останньою ланкою на шляху сполучення головних вулиць Галицької та Гетьмана Мазепи, оминаючи центр міста. Однак тоді на заваді планам стали “п’яний базар”, автостоянка військової частини та будинки які розташовуються в межах майбутньої дороги.

Сам проєкт сполучення Південного і Північного бульварів був розроблений ще у 2006 році НДІ “Проектреконструкція”. Натомість тільки на початку квітня 2018 року управління капітального будівництва МВК провело тендер на будівництво дороги, перемогу в якому здобув ТзОВ “Івано-ФранківськАвтоДор” з сумою 9 мільйонів 978 тисяч 278 гривень.

До сьогодні єдиним «каменем спотикання» був будинок на вулиці Сонячна 51, А. Він невеликий – два поверхи на дві квартири. Одну з них місто викупило ще у 2018-му році, а щодо іншої другий рік тягнулась судова справа.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм