У Франківську створять Цільовий фонд для забудовників, щоб обійти скасування пайової участі

Сьогодні під час сесії Івано-Франківська міська рада прийняла рішення про утворення Цільового фонду, який наповнюватимуть власники літників та забудовники.

Фонд планують створити в складі спеціального фонду бюджету Івано-Франківської міської територіальної громади, пише Ратуша.

Кошти з фонду йтимуть на фінансування першочергових завдань економічного, інженерно-транспортного, соціального розвитку, створення умов для залучення інвестицій та новітніх технологій, реалізації стратегічних пріоритетів розвитку Івано-Франківської міської територіальної громади.

ДО ТЕМИ: “Бюджет участі-2021”: на що і скільки коштів піде цьогоріч 

Внесли зміни у цільовий фонд бюджету! Щоб громада зростала швидше та щоб завжди мати кошти для втілення найпріоритетніших завдань! В першу чергу сюди спрямовувати основні надходження від співпраці з суб’єктами будівництва, – зазначив міський голова Руслан Марцінків.

Дохідна частина фонду буде формуватися за рахунок надходжень від оплати за розміщення об’єктів літньої торгівлі та коштів, залучених на договірних засадах від підприємств, які здійснюють забудову земельної ділянки або під’єднання до існуючих мереж в межах Івано-Франківської громади.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм