У Франківську створять парк культури країн Сходу

У Ботанічному саду Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника створять парк культури країн Сходу.

Про це у соціальній мережі Facebook повідомив ініціатор його створення Денис Квасов, пише Ратуша з посиланням на Суспільне.

Чоловік розповів, що про таке місце мріє вже кілька років, але тільки тепер вдалося зустрітися із ректором університету Ігорем Цепендою та розповісти про свій задум.

Під створення східного парку виділять приблизно п’ять гектарів території ботанічного саду.

Основна ідея – показати франківцям і гостям міста культуру трьох країн: Японії, Китаю та Кореї. Ці три країни є різними, і три окремі зони в парку покажуть різницю між ними. Це буде чудовим місцем для відпочинку і проведення різних культурних заходів, – розповів Денис Квасов.

Реалізація проєкту займе декілька років і потребуватиме фінансів. Зараз Денис Квасов знайшов дві японські фірми, які займаються створенням парків.

Наразі ми на стадії обговорень, щоб визначити деталі планування, дизайну і приблизний бюджет втілення парку. Ще університет від імені ректора контактує з посольством цих країн, з нашими послами і зі своїми партнерськими університетами в Китаї, – зазначив Денис Квасов.

Також чоловік просить долучатися усіх, хто хоче чимось допомогти. З часом, каже Денис Квасов, потрібні будуть волонтери для розчищення території ботанічного саду.

Ректор ПНУ ім. Василя Стефаника Ігор Цепенда сказав, що створення такого парку – досить цікава ідея.

Особливу увагу звернули на екологічне та естетичне виховання молодого покоління, можливість проведення у саду цікавих пізнавальних екскурсій для дітей та батьків нашого міста та регіону. Адже зручне місце розташування Ботанічного саду в околиці міста Івано-Франківськ має добрі перспективи для розвитку додаткових культурно-просвітницьких заходів”, – каже Ігор Цепенда.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм