У Франківську створять нову відпочинкову зону. ФОТО

Івано-Франківська громада зростає і завдяки збільшенню площі з’явилась потреба у створенні та облаштуванні додаткових зон для відпочинку та активного дозвілля містян.

Таку рекреаційну зону створять на виїзді з села Крихівці, поруч з озером, пише Ратуша з посиланням на офіційний сайт міського голови Івано-Франківська Руслана Марцінківа.

Крихівці потребують створення рекреаційної зони. В нас тут територія досить велика і це дає можливість створити гарну відпочинкову зону з дитячими та спортивними майданчиками. Треба розвивати спортивний інтерес у дітей і це буде місце, де можна зібратись», – поділилася мешканець Крихівців та керівник ГО Крихівецьких учасників АТО Роман Дзібій.

ДО ТЕМИ: На Прикарпатті відновлюють місця відпочинку, які постраждали від червневої стихії. ФОТО

За його словами, це збережена зелена зона, а також можливість зробити тут ще одне додаткове місце для відпочинку. Ділянка знаходиться на підвищенні та саме завдяки цій особливості їй не грозить підтоплення. А озеро, яке знаходиться поруч, живиться та оновлюється завдяки підземним джерелам.

Таку зону ми вже зробили у Чернієві. А це буде нове місце для відпочинку мешканців. В контексті розвитку нашої громади це хороший та потрібний проект, над яким працюватимуть дизайнери. Це буде місце, куди б хотілось приїхати відпочити», – зазначив Руслан Марцінків.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм