Як франківські комунальники готуються до зими

В Івано-Франківську активно триває підготовка до зимового періоду

Сьогодні на оперативній нараді заслухали питання про підготовку до зими комунальними підприємствами міста, пише Ратуша.

Як розповів директор КП «Муніципальна дорожня компанія» Віталій Бурко, підприємство має значний запас піщано-соляної суміші.

Роботи почали ще в березні, тоді вдалось закупити 500 тонн технічної солі і гранітного відсіву. Наразі на складах є 3000 тонн солі та 600 тонн піщано-соляної суміші, – розповів Бурко.

За його словами, на таку зиму, як була минулого року, цього вистачить, навіть залишиться. Проте, якщо зима буде нормальна, то бракуватиме. Тому провели відповідні тендери і уклали угоди на закупівлю 2000 тонн солі, 2000 тон відсіву та пального – ці матеріали замовлятимуть, якщо знадобляться.

ДО ТЕМИ: У Франківську підключили тепло у всіх будинках

Крім того, підприємство закупило нові лопати і скоро буде розвозити по місту близько 138 ящиків для зберігання піщано-соляної суміші.  А з 5 листопада розпочали переобладнання техніки під зимову.

У нас повністю укомплектований штат: 27 водіїв та 27 трактористів. Така кількість людей потрібна для безперебійної роботи у три зміни. Крім того, маємо 80 працівників з благоустрою і 20 асфальтобетонників, які ще асфальтують останні об’єкти в цьому році. Потім їх залучать до ручного прибирання чи то сміття, чи то снігу, – додав директор МДК.

Також зауважив, що виникає певне занепокоєння через те, що багато працівників йдуть на лікарняний і не відомо, чи всі зможуть вчасно вийти на роботу. Планують зробити кадровий резерв.

Раніше завжди зміна з 20 людей чергувала на підприємстві. Проте, цьогоріч такого робити не будемо.

За його словами, на підприємстві знаходитиметься тільки черговий майстер.

Прийдеться рішення приймати, щоб люди сиділи вдома на телефона, а майстер був на підприємстві. І якщо він буде бачити, що насувається сніг чи мокрий дощ при мінусовій температурі, то буде дзвонити до працівників. І вони зобов’язані будуть за 30 хвилин приїхати на роботу, – розповів Віталій Бурко.

Міський голова Руслан Марцінків своє чергою запропонував оголосити тендер і залучити підрядників, які б могли працювати, наприклад, по селах.

Для того, щоб належно доглядати та утримувати наші території, потрібно створити дільниці в селах, що приєдналися до нас. Це допоможе виконувати необхідні роботи з прибирання.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм