У Франківську пройшов турнір з настільного тенісу для людей з інвалідністю. ФОТО

30 серпня в спортивному залі на вулиці Василя Симоненка, 3В відбувся відкритий міський турнір з настільного тенісу присвячений Дню Незалежності України серед людей з інвалідністю.

Організатором змагань виступає Івано-Франківський міський центр з фізичної культури і спорту інвалідів “Інваспорт”, пише Ратуша з посиланням на офіційний сайт Івано-Франківського міськвиконкому.

Переможцями та призери серед жінок стали Світлана Городецька (1-е місце, БК УТОГ), Наталія Дишко (2-е місце, БК УТОГ) та Марія Маланюк (3-є місце, ТО УТОГ).

ДО ТЕМИ: Легкоатлетки з Долинщини здобули призові місця на чемпіонаті України. ВІДЕО

Переможці та призери серед чоловіків – Богдан Мороз (1-е місце, ТПО УТОС), Євген Маланюк (2-е місце, ТО УТОГ) та Ігор Завадовський ( 3-є місце, УВП УТОГ).

Командами-переможцями стали: БК УТОГ (1-е місце), ТО УТОГ (2-е місце), УВП УТОГ (3-є місце).