У Франківську пройде легкоатлетичний забіг пам’яті загиблих учасників АТО/ООС

У Франківську пройде всеукраїнський легкоатлетичний пробіг «Шаную воїнів, біжу за Героїв України».

Про це йшлося під час пресконференції в Івано-Франківській облдержадміністрації, пише Ратуша.

ДО ТЕМИ: Спортивний клуб “Fighter” запрошує на заняття з таеквондо та кікбоксингу

Офіційне відкриття всеукраїнського легкоатлетичного забігу пам’яті загиблих учасників АТО/ООС відбудеться у суботу, 26 вересня. Забіг розпочнеться о 9.30 год на стадіоні «Рух».

Пробіг посвячується пам’яті загиблим учасникам АТО/ООС. Цей забіг у Франківську відбуватиметься вперше. Однак Прикарпаття вже має досвід проведення подібних забігів. Зокрема, в Коломиї, Калуші та Загвіздянський ОТГ такі заходи проводилися  і раніше, – розповів представник Державної служби у справах ветеранів війни та учасників АТО Володимир Веркалець.

За його словами, це не звичайні спортивні змагання, не проведення бігу на швидкість та визначення переможців.  Основною метою заходу є привернення уваги суспільства до поваги до загиблих учасників АТО,  їх  родин.

ДО ТЕМИ: 1500 вболівальників зможуть відвідати найближчі домашні матчі Прикарпаття 

У легкоатлетичному змаганні візьмуть участь понад 120 учасників, зокрема, військовослужбовці Збройних сил України, Національної гвардії України, Національної поліції України, представники територіального управління судової охорони, обласної спілки ветеранів АТО/ООС та мешканці Прикарпаття. Кожен із учасників забігу, а також сім’ї загиблих бійців АТО/ООС отримають пам’ятну медаль.

Захід проводитиметься за ініціативи та підтримки Міністерства у справах ветеранів України,  обласної державної адміністрації, міської ради м. Івано-Франківськ та громадських ветеранських організацій.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм