Марцінків пообіцяв винагороду за інформацію про отруювачів собак

Поліція Івано-Франківська продовжує розслідувати масове отруєння собак.

Про це під час оперативної наради у міського голови повідомив заступник начальника Івано-Франківського відділу поліції Леонід Гончарук, пише Ратуша.

За його словами, поліцейські продовжують працювати у цьому напрямку. Наразі очікують доручення кіберполіції та опрацьовують кілька версій. Про конкретно щось наразі казати ще зарано.

Дуже турбується громадськість, бо це не поодинокі випадки, а масові. Мені це виглядає як спланована, чітка провокація. І її треба розслідувати. Що треба зробити з боку міста і міського голови, щоб допомогти вам з цим?- поцікавився очільник міста Руслан Марцінків.

Леонід Гончарук запевнив, що розслідування проводиться і ніхто його не тормозить. Просто на все потрібен час, бо для того, щоб отримати певну інформацію, звертаються з відповідними записами, а на їх опрацювання потрібен час. Крім того, зауважив, є багато відео матеріалу, який треба переглядати, а за один день цього ніхто не зробить.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Галицькому нацпарку поповнення: білогрудий гімалайський ведмідь. ФОТО

Руслан Марцінків запевнив, що якщо потрібна якась допомога з боку місцевої влади, він готовий її надати.

Мені дорікають, що я не спонукаю вам розслідувати. Але я не маю такого повноваження. Але 50 тисяч гривень ми даємо тому, хто надасть інформацію про зловмисника, – додав мер.

Нагадаємо, 12 жовтня містяни зібралися під стіни обласного управління Нацполіції з вимогою знайти невідомих, які масово труять собак.

Тоді міський голова Руслан Марцінків повідомив, що правоохоронці отримали доступ до камер відеоспостереження. А за інформацію про невідомих, які труять собак, можна отримати винагороду від міської ради. 

Наступного дня франківці вийшли на мітинг “За безпеку тварин в Івано-Франківську” під стіни ОДА.

Тому в Івано-Франківській міській раді створили спеціальну комісії, яка складається з представників міської влади, поліції і волонтерів для розслідування даної справи.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм