У Франківську продовжують «маркувати» самовільно встановлені бігборди. ФОТО

Маркування наноситимуть не залежно від суспільно-політичного спрямування чи підтексту розміщеної на них реклами.
Маркування наноситимуть не залежно від суспільно-політичного спрямування чи підтексту розміщеної на них реклами.

Під час робочої зустрічі представників, які займаються інвентаризацією розміщених бігбордів в Івано-Франківську прийняли рішення розміщувати інформацію «Конструкція незаконна. Підлягає демонтажу» на самовільно встановлені рекламні конструкції.

Маркування наноситимуть не залежно від суспільно-політичного спрямування чи підтексту розміщеної на них реклами, пише Ратуша з посиланням на пресслужбу Управління архітектури, дизайну та містобудівної діяльності Івано-Франківської міської ради.

Станом на сьогодні виявили ще 10 самовільно встановлених бігбордів, які будуть «промарковані», як незаконні конструкції, що підлягають демонтажу. Зокрема, на вулицях Галицька, Івасюка, Хіміків, Надрічна тощо. Паралельно готується проєкт рішення про їх демонтаж, який буде винесено на розгляд виконавчого комітету, – йдеться у повідомленні.

ДО ТЕМИ: Марцінків пропонує зрізати незаконно встановлені білборди бензопилою

Нагадаємо, згідно з рішенням виконавчого комітету міської ради від 15.07.2020 року №754 «Про внесення змін до Порядку розміщення зовнішньої реклами у м. Івано-Франківську», 1 вересня закінчився термін, до якого розповсюджувачі зовнішньої реклами мали звернутися у Центр надання адміністративних послуг із метою приведення договірних відносин у відповідність до внесених змін.

Звертаємо увагу розповсюджувачів зовнішньої реклами, що в незалежності від терміну укладення Договору, нарахування розміру плати відповідно до внесених змін, здійснюється з 01.08.2020 року, – зазанчили у повідомленні.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм