У Франківську проводять тематичні екскурсії. ВІДЕО

В Івано-Франківську триває тиждень безкоштовних екскурсій. Мандрівки не проводили від початку карантину, однак до Всесвітнього дня туризму вирішили зробити подарунок мешканцям міста.

Всі учасники обов’язково повинні бути в масках та з дотриманням соціальної дистанції, пише Ратуша з посиланням на Канал 402.

Ми запровадили онлайн-реєстрацію через те, що на екскурсії ми беремо тільки 20 людей. На другий день зареєструвалось більше 300 осіб, на сьогодні – більше 500, – каже начальник відділу міжнародних зв’язків туризму та промоції міста Уляна Басараб-Ганчак.

На словами гідів, найбільше туристів цікавить історична частина міста: архітектурний стиль на старовинних будинках, Катедра, Вірменська церква та затишні вулиці. Однак, цього разу екскурсоводи вирішили змінити програму і поєднати старовинну історію Станіславова із сучасним мистецтвом.

Колись наше місто називати містом Веж, адже на кожній другій будівлі була якась вежа, яка нагадувала середньовічні вежі замків, – розповідає екскурсоводка Наталія Гугіль. – Більшість цих веж були збудовані за час двох Світових війн, які пройшлися нашим містом, але частина їх залишилася.

Тиждень безкоштовних екскурсій завершиться в суботу. Мешканцям покажуть романтичний Франківськ.

https://www.facebook.com/watch/?t=0&v=926533944542600

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм