Unhappy family. Unsmiling fair-haired little girl closing her ears and sitting on the sofa while her parents shouting at each other

Франківські волонтери придбали дім для матерів та дітей, які опинились у кризовому стані. ВІДЕО

У Івано-Франківську для матерів і дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, волонтери благодійної організації “Час добра та милосердя” придбали будинок.

Навесні минулого року організатори мріяли лише орендувати приміщення, а в результаті мають цілий дім, пише Ратуша з посиланням на Канал 402.

Тут три поверхи на 20 кімнат, в кожній з яких зможе тимчасово перебувати мати чи батько зі своїм чадом та отримати комплексну допомогу.

У них буде комплексна допомога. Будуть задіяні психологи, педагоги, тому що ситуації різні, мами різні, діти різні. Наша мета – допомогти мамі почати нове життя, якщо у неї є таке бажання. Надалі допомагати з роботою, навчання, курси якісь пройти, – каже голова благодійної організації Валерія Кушніренко.

Придбати такий будинок волонтерам допомогла місцева ІТ-компанія, але це лише половина справи. Тепер благодійними шукають кошти на його облаштування.

ДО ТЕМИ: У Франківській благодійній їдальні “Карітас” вдвічі збільшилась кількість відвідувачів. ВІДЕО

Опалення, проведення води, ремонти, перепроєктувати кімнати – попереду багато роботи. Тому зараз потрібні, як фінансова підтримка, так і додаткові робочі руки.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм