У Франківську презентували виставку картин вінницького художника. ФОТО/ВІДЕО

В іванофранківській галереї “Детектор” презентували виставку вінничанина Віталія Янкового -“11:00”.

На виставці презентували 26 робіт, пише Ратуша з посиланням на Суспільне.

Усі свої твори художник поділив на дві частини. За словами Віталія Янковського, кожна робота – відображення роботи людей, які працюють дистанційно або за гнучким графіком. Ідеї для малюнків чоловік брав зі світлин, які знаходив у соцмережах.

Для мене було важливо зафіксувати жести, пози, які я знайшов на зображеннях із мережі. Також хотілося спробувати зафіксувати емоції людей, які працюють дистанційно, як вони виглядають, показати їхнє оточення. Це все для мене є поєднанням благополучності та декоративності із певною втомою та тривогою, – розповів Віталій Янковий.

ДО ТЕМИ: Франківська художниця створює картини із епоксидної смоли. ВІДЕО

Кураторка виставки Лілія Гоголь розповідає, що автор через свої твори пропонує відвідувачам поглянути на роботу людей та на те, як вони облаштували своє робоче місце вдома.

Він навіть фіксує ескізно в техніці малюнку ці зображення. Можна побачити в цих картинках самих себе. Настільки діджиталізація впливає на наш звичний ритм життя і як сильно впливає навіть на наші пози, на те, як наше тіло підлаштовується під сучасний ритм життя, – зазначила Лілія Гоголь.

ДО ТЕМИ: Франківський художник-авангардист Богдан Бринський презентував нові роботи. ВІДЕО

Франківка Мілена Вітровська розповідає, що на виставку прийшла, бо зацікавилася її темою. Про автора робіт раніше вона не чула.

Мені імпонує стиль робіт, кольори подобаються. Сподобалося те, як художник показує і передає свої внутрішні думки, переживання та бачення цього світу. Саме тому я сьогодні відвідала цю виставку, – говорить Мілена Вітровська. – Поки у тому, що подобається, орієнтуюся по кольорах. Є серія з чотирьох картин у червоно-оранжевих кольорах, вона сподобалася найбільше. Але мені, напевно, треба більше часу, бо за декілька хвилин не можу осягнути, що хотів автор передати.

Виставка “11:00” триватиме в галереї “Детектор” до 15-го лютого.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм