У Франківську планують змінити рух транспорту на пасічнянському мості

Міська влада Івано-Франківська планує розглянути на комісії з безпеки руху встановлення реверсивного руху на пасічнянському мості.

Про це під час ефіру радіо “Західний полюс” повідомив міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків, пише Ратуша.

Найближчою комісією ми цей реверсивний рух затвердимо. Відповідно поставимо додаткові світлофори і це дасть можливість хоча б частково розвантажити міст, – зазначив очільник міста.

Нагадаємо, на сьогодні діє заборона заїжджати на міст великогабаритному транспорту. Проте, за словами мера, патрульна поліція ігнорує цю заборону, не завжди виконує відповідне рішення надзвичайної комісії.

ЧИТАЙТЕ ДО ТЕМИ: Мешканці Боднарова вчергове перекрили дорогу. ФОТО

ДОВІДКА: Реверсивна смуга руху — це смуга руху в якій рух можливий в обох напрямках, залежно від певних умов. Зазвичай використовується для розширення потоку транспорту під час години пік.

Рух по смузі регулюється реверсивним світлофором, який має вигляд червоного хрестика що забороняє рух по смузі, або зеленої стрілки, яка дозволяє рух. На довгих реверсивних смугах може також додатково використовуватись жовта стрілка, яка означає вимогу негайно звільнити смугу у вказаному напрямку, бо подальший рух по смузі небезпечний (може відбуватись зміна напрямку).

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм