Партію “ОПЗЖ” не зареєстрували на вибори до Івано-Франківської міськради

29-го вересня в Івано-Франківську члени міської територіальної виборчої комісії відмовили у реєстрації на вибори до міської ради партії ОПЗЖ.

Про це повідомив голова Івано-Франківської міської виборчої комісії Андрій Петрик, пише Ратуша з посиланням на Суспільне.

Ми розглядали декілька питань на порядку денному: щодо реєстрації уповноважених осіб, довірених осіб, а також найважливішим питанням було реєстрація політичних партій. Станом на сьогодні, зареєстровано дев’ять політичних партій. По чотирьох сьогодні приймали рішення. Це “Платформа громад”, “Сила і Честь”, “Наш край” та “ОПЗЖ”. Ми змушені були відмовити у реєстрації політичній партії ОПЗЖ через відсутність багатьох документів, – розповів голова виборчої комісії.

ДО ТЕМИ: У Калуші міська ТВК не хотіла реєструвати двох кандидатів в депутати від ЄС, бо вони нібито очолюють інші партії

За його словами, не було заяви з переліком документів про реєстрацію, програми в паперовому й електронному вигляді.

Андрій Петрик додає:

Грошова застава здійснювалася неналежним суб’єктом – оплачена фізичною особою. Хоча закон вимагає, щоб платила юридична особа, а саме – партія.

Громадянська мережа “ОПОРА” інформує, що на засіданні Івано-Франківської обласної ТВК 27-го вересня розглядали питання реєстрації кандидатів у депутати облради від “Опозиційної платформи – За життя”. У реєстрації теж відмовили.

У загальному виборчому списку висунуто 5 кандидатів, у територіальних списках по одному кандидату у другому, третьому та п’ятому виборчих округах. У реєстрації представникам ОПЗЖ відмовили, керуючись частиною 5 статті 219. Там зазначається, що територіальний виборчий список партії повинен включати не менше 5 і не більше 12 кандидатів у депутати, – пише ОПОРА.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Верховинська районна ТВК мусить працювати в борг, бо не отримала державної субвенції

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм