У Франківську обіцяють з’єднати бульвари до кінця весни

В Івано-Франківську об’єднання Північного і Південного планують завершити до 1 червня.

Про це під час традиційного ефіру повідомив міський голова Руслан Марцінків, пише Ратуша.

Визначилися з тими вулицями і дворами, які робитимуть в найближчій перспективі. Важко зараз щось спрогнозувати, економічну і фінансову ситуацію, але ми визначили наступні пріоритети, – зазначив мер.

Найближчим часом планують доробити вулицю Коперника, зробити капітальний ремонт вулиць Національної Гвардії, Виговського, Ольги Басараб, Вербицького, Коломийської, Кондукторської, Донцова, Макогона, проїзд від Василишина до Весняної, від Січинської до Весняної, м-н Опришівці.

ДО ТЕМИ: Марцінків обіцяє вже цьогоріч пустити транспорт по з’єднаних бульварах

Також нагадав, що 8-10 доріг робитимуть по “Бюджету участі” і кілька робіт за кошти державного бюджету.

Раніше Марцінків анонсував об’єднання бульварів до Дня міста, 7 травня.

Нагадаємо, про з’єднання Північного і Південного бульварів в Івано-Франківську говорять вже роками. Магістраль “Північ-Південь”, що запланована генпланом повинна стати останньою ланкою на шляху сполучення головних вулиць Галицької та Гетьмана Мазепи, оминаючи центр міста. Однак тоді на заваді планам стали “п’яний базар”, автостоянка військової частини та будинки які розташовуються в межах майбутньої дороги.

Сам проєкт сполучення Південного і Північного бульварів був розроблений ще у 2006 році НДІ “Проектреконструкція”. Натомість тільки на початку квітня 2018 року управління капітального будівництва МВК провело тендер на будівництво дороги, перемогу в якому здобув ТзОВ “Івано-ФранківськАвтоДор” з сумою 9 мільйонів 978 тисяч 278 гривень.

До сьогодні єдиним «каменем спотикання» був будинок на вулиці Сонячна 51, А. Він невеликий – два поверхи на дві квартири. Одну з них місто викупило ще у 2018-му році, а щодо іншої другий рік тягнулась судова справа.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм