У Франківську майже 30 школярів хворіють на COVID-19

Заклади загальної середньої освіти в Івано-Франківську навчатимуться з 15 жовтня у звичному режимі, попри рекомендацію Міністерства освіти і науки України.

Про це під час оперативної наради повідомив директор Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міськради Ігор Максимчук, пише Ратуша.

Я хочу наголосити, що в Івано-Франківську відповідно до цьогорічного навчаного року осінні канікули з 1 до 14 вересня вже не проводили, відповідно до рішення сесії ІФ міської ради. Ліміт канікул у місті вичерпаний. Відповідно, заклади загальної середньої освіти та професійної навчатимуться у звичному режимі, – розповів Максимчук.

ДО ТЕМИ: COVID-19 на Прикарпатті: від початку пандемії одужало понад 15,5 тисяч осіб

За його словами, станом на сьогодні в місті на COVID-19 хворіють 27 дітей із 31 639, які навчаються. Також у школах захворіли 8 працівників із 4 061.

У закладах дошкільної освіти дуже добра ситуація, бо тільки в понеділок захворів один вихователь, а так все в порядку. Загалом працює 1 847 працівників дошкільної освіти,- додав директор Департаменту.

Також зауважив, що на сьогодні, на дистанційній формі навчання та самоізоляції перебуває 28 класів. П’ять класів з тих, що раніше були на самоізоляції – повернулися на навчання.

ДО ТЕМИ: Коломийська лікарня закупила медикаментів для лікування хворих на COVID-19 на понад 1 млн грн. 

Станом на 13 жовтня не більше 2 % учнів хворіє на коронавірус. Ситуація контрольована. Якщо захворюваність буде рости, ми будем реагувати. Зараз не вбачаю потреби проводити осінні канікули. Ми тільки увійшли в нормальний робочий ритм, ламати його на цей час вважаю недоцільним, – підсумував Ігор Максимчук.

Міський голова Руслан Марцінків додав, що облдержадміністрація також виступає за навчання у звичному режимі.

Показники не є погані. Тому ціла область буде вчитися, а не лише Івано-Франківськ,- зазначив Руслан Марцінків.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм