У Франківську на вулиці Хмельницького завершують ремонт двору. ФОТО

У Івано-Франківську триває ремонт двору на вулиці Богдана Хмельницького, що охоплює будинки №78, 82/1, 82/2, 82/3.

Про це повідомили на офіційному сайті міського голови Івано-Франківська Руслана Марцінківа, пише Ратуша.

Компанію міському голові склав і кандидат у депутати міської ради від цього округу Михайло Яцків. Зауважує, що люди давно просили зробити тут благоустрій, адже стан двору був надзвичайно плачевним.

Ця територія вся була в ямах, в болоті, було неможливо пройти. Людям доводилося ходити або по зеленій зоні, або попри будинок. Натомість зараз тут зроблять нові бордюри, облагороджену територію до самих під’їздів, паркувальні місця та лавки, – каже Яцків.

ДО ТЕМИ: Франківські будівельники ремонтують вулицю Коперника. ФОТО

Представник підрядника Роман каже, що роботи почалися 4-5 днів тому. Вже уклали понад 200 квадратів дорожньої бруківки. А всього в рамках проекту має бути закладено 2500 квадратних метрів бруківки та більше кілометра бордюрів. Також робітники чистять дощівки та встановлюють нові дощові системи.

Плануємо зробити тут двір за двором – роботи у мікрорайоні є дуже багато. Доки дозволяє погода і є плюсова температура, ремонти триватимуть, а навесні продовжимо з того моменту, де зупинилися, – коментує міський голова.

Наголошує, що наразі у місті активно тривають ремонтні роботи. Деякі вже завершуються, а у деяких дворах  – лише нещодавно розпочалися.

ДО ТЕМИ: На Прикарпатті розпочали поточний ремонт дороги “Долина-Хуст”. ФОТО

У цьому мікрорайоні одночасно потребують благоустрою 12 будинків, які розміщені поруч. Звичайно, що зробити одночасно все не вийде, адже питання і в фінансуванні, і в можливостях підрядників. Тому ремонти відбуватимуться поетапно, а двори розіб’ємо на черги, – підсумував Руслан Марцінків.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм