У Франківську на вулиці Петлюри встановлять 6-метрову зупинку

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків в рамках “чорної п’ятниці” проінспектував зупинку біля «Хлібокомбінату» (Петлюри,19), вул. Коновальця, світлофор біля «Велмарта», догляд за деревами, громадський транспорт, двори та вул. Національної Гвардії.

Щодо результатів: начальник управління транспорту і зв’язку Андрій Гіглюк пообіцяв найближчим часом на вул. Петлюри, 19 встановити 6-метрову зупинку із накриттям та помити до Великодня всі зупинки та табло громадського транспорту – всі 21.

Своєю чергою, директор департаменту інфраструктури, житлової та комунальної політики Михайло Смушак перевірив хід робіт на вулиці Національної Гвардії, де вже зробили мережі та роблять тротуари. За його словами, “вулиця у вкрай поганому стані, але робота робиться!”.

А ще чекаємо на середньодобову температуру +5, аби почати малювати розмітку по місту. Фарба готова, працівники на низькому старті! Завершити на 90% планують до літа! – зазначив Марцінків.

Також міський голова запросив долучитися до весняних толок всіх бажаючих допомогти навести лад у місті чи посадити дерева:

Всі бажаючі можуть звертатися до департаменту благоустрою. Скерують, допоможуть, і навіть видадуть саджанці.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм