У Франківську надходження з податків цьогоріч зросли на 78 млн грн

Досягти цього вдалось завдяки збільшенню надходжень з податку на доходи фізичних осіб.
Досягти цього вдалось завдяки збільшенню надходжень з податку на доходи фізичних осіб.

Від початку року до місцевих скарбниць Івано-Франківська надійшло 3413,5 млн грн, що на 78,1 млн грн більше, ніж минулоріч.

Про це повідомили в головному управлінні ДПС в Івано-Франківській області, пише Ратуше з посиланням на пресслужбу Івано-Франківської облдержадміністрації.

Досягти цього вдалось завдяки збільшенню надходжень з податку на доходи фізичних осіб, частина якого залишається місцевим бюджетам – 75 %., а решта перераховується до державного бюджету, – йдеться у повідомленні.

ДО ТЕМИ: За пів року податковий борг обласного бюджету Прикарпаття зріс на понад 40 мільйонів гривень

За сім місяців цього року до місцевого бюджету надійшло 2236,4 млн грн, у порівнянні з надходженнями минулого року ріст складає 112,8 млн гривень.

На 26,1 млн грн більше ніж минулоріч перераховано і єдиного податку. Цьогоріч суб’єктами підприємництва до місцевого бюджету сплачено 435,6 млн грн податку.

Податок на нерухоме майно за вказаний період склав 69,9 млн грн та перевищують минулорічні надходження на 6,9 млн гривень.

Також за січень-липень до місцевого бюджету надійшло 103,9 млн грн акцизного податку від суб’єктів господарювання, які здійснювали роздрібну торгівлю підакцизних товарів (ріст 12,1 млн грн), податку на прибуток підприємств – 39,3 млн грн (ріст 8,7 млн грн).

Наочно стабільні надходження є наслідком ремонту або побудови дитячих садків, реконструкція шкіл, відновлення тротуарів та доріг та їх освітлення, новий громадський транспорт тощо, – йдеться у повідомленні.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм