На одному з дитсадків Франківська з’явився новий мурал. ФОТО

У Івано-Франківську на дитячому садку №9 «Дзвіночок», що на вулиці Євгена Коновальця 135, намалювали яскравий мурал: діток, що з сяючими очима визирають із намальованих вікон.

Про це йдеться на офіційному сайті міського голови Руслана Марцінківа, пише Ратуша.

Завідувач дошкільного заходу №9 “Дзвіночок” Олена Іванова  зазначила, що ідею муралу підгледіли в дошкільних закладах Барселони:

Наш дошкільний заклад охоплює прилеглі комунікації, під’їзні шляхи. І загалом його зовнішній вигляд важливий для створення гарного вигляду мікрорайону. Адже вулиця Слави Стецько загалом дуже гарно упорядкована, лише цей торець будинку потребував кардинальної зміни. Створити малюнок було не так просто: шукали художника, кошти… І ось, завдяки міському голові Руслану Марцінківу та його команді, а також задуму та ескізу народної депутатки Оксани Савчук, цей проект вдалося реалізувати.

ДО ТЕМИ: У Коломиї замальовують мурал, присвячений Чорноволу

Зауважила, що цей проект не був простим і швидким, іноді художник навіть проектував вночі. Проте за три тижні роботи уже завершилися і місцеві сприймають зміни позитивно. Особливо тішаться школярі 12 ліцею і школи №21, які регулярно проходять поруч.

ДО ТЕМИ: На вулиці Шевченка подружжя художників створюють мурал. ВІДЕО

Місцева мешканка Марія Яфеденько розповіла, що раніше будинок був обшарпаним: 

Мало не заплакала яку красу тут зробили для людей, для дітей. Я дуже задоволена! Хотіла би, щоб таку красу робили скрізь!

Народний депутат Верховної Ради України Оксана Савчук додала, що цей настінний малюк виховує патріотизм, любов до рідного краю, надихає ставати юними лідерами:

Це уже 21 мурал у місті. На черзі – відкриття ще двох. Принципово, що малюнки й ідеї муралів ніколи не повторюються.

За словами Марцінківа, особливість цього садочка в тому, що він у житловому будинку. Тож вирішили зробити тут гарний малюнок з українською тематикою.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм