Young child wearing a respiratory mask as a prevention against the Coronavirus Covid-19. Little boy wearing anti virus mask staying at home. Protection against flu and virus infection

У Франківській обласній дитячій клінічній лікарні почали роботи ІФА-тести

В Івано-Франківській обласній дитячій клінічній лікарні змінилися правила госпіталізації.

Про це повідомляє Ратуша з посиланням на фейсбук-сторінку лікарні.

Досі для госпіталізації необхідним було ПЛР-обстеження щодо коронавірусу. Оскільки в дитячу лікарню пацієнти зазвичай госпіталізуються в супроводі матері/іншого члена сім’ї, то обстеження проходили і вони, – йдеться у повідомленні.

За їх словами, велика завантаженість лабораторій Центру громадського здоров’я та тривале очікування на результат сформували необхідність скерування на обстеження пацієнтів в приватні лабораторії, що зазвичай є дороговартісним та суперечить вимогам програми медичних гарантій.

Складність є причиною запізнілої діагностики та лікування серйозних захворювань. У випадку екстреної госпіталізації дітей у відділення інтенсивної терапії доводилося розлучати маму з дитиною на час, необхідний для обстеження, що вважаємо неприпустимим, адже тільки в присутності матері/рідних дитина почувається комфортно та безпечно, – зазначили у повідомленні.

З вересня в лікарні стала доступною ІФА-діагностика COVID-19: дитині і мамі проводять забір крові для виявлення імуноглобулінів (IgM) безпосередньо при госпіталізації в лікарню. А також ізоляція пацієнтів до отримання результатів обстежень.

ДО ТЕМИ: Зайняті менше половини ліжок: скільки пацієнтів з COVID-19 перебуває в лікарнях Прикарпаття

Зазначили, що у випадку екстреної госпіталізації обстеження є безкоштовним для всіх пацієнтів, а також для матерів дітей віком до 6 років.

Також у нашому закладі всі бажаючі можуть пройти планове обстеження на визначення антитіл до COVID-19 (IgG та IgM). Забір крові проводиться щодня по буднях з 9.00 до 12.00. Вартість обстеження 250 грн за один показник.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм