У Франківську злодії та жебраки окупували сквер біля залізничного вокзалу. ФОТО

Найбільш активний представник "еліти" ще й влаштував свій концерт у сквері.
Найбільш активний представник "еліти" ще й влаштував свій концерт у сквері.

Вчора до Івано-Франківська приїхала нова група гастролерів. Більш, як півтора десятків асоціальних осіб окупувати Привокзальний сквер.

Про це інформує Ратуша з посиланням на пресслужбу Муніципальної варти.

На щастя, працівники Муніципальної інспекції протягом дня несуть постійне патрулювання скверу, та дають лад особам, що забувають про норми соціальної поведінки.

Більше як півтора десятка жебраків і шахраїв, націлених на Ваші чесно зароблені гроші. Окрім них активізувалися місцеві “джентельмени”, серед них впійманий на грабежі. Та й решта цих “бравих” хлопців і половина дівчат уже притягувалися до відповідальності за вчинення крадіжок, грабежів і навіть розбоїв.

На шабаш у сквер прибули майже всі хто вже раніше тут “відмічався у геройських” справах. Табір гастролерів зайняв ліву сторону скверу, місцеві ж “герої” праву сторону, а далі крики, розпиття спиртних напоїв і бійки.

На це все відреагували працівники Муніципальної інспекції. До площі Привокзальної було направлено додаткові патрулі, викликано на місце працівників патрульної поліції. Спільними силами було проведено профілактичні бесіди, після яких більшість осіб покинуло сквер, але були і ті, які не прислухалися.

Найбільш активний представник “еліти” вирішив, що закон йому неписаний і влаштував свій концерт у сквері. В стані алкогольного сп’яніння почав чіплятися до людей, вживати нецензурну лексику і розкидатися своїми речами в перехожих і в сторону наших інспекторів.

Його було затримано до приїзду екіпажу поліції, які в подальшому склали на нього відповідні адміністративні матеріали.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм