У Франківську закривається відома мережа продуктових супермаркетів. ФОТО

У продуктового супермакету “Вопак” — проблеми. Як наслідок — керуюча компанія “Гіппо” закриває більшість магазинів мережі. В тому числі й у Івано-Франківську.

Як йдеться у матеріалах судових справ, рітейлер заборгував за поставлені товари мільйони гривень, нерухомість на вимогу банку відчужується, є борги по заробітній платі і податках. В єдиному реєстрі судових рішень сотні справ про стягнення боргів з підприємств, які обслуговують роздрібні мережі “Пакко” і “Вопак”

Всього за даними OpenDataBot компанія “Гіппо” є відповідачем у 137 судових справах.

На березень 2019 року “Гіппо” налічував 56 супермаркетів “Вопак” і 14 оптових магазинів “Пакко” в дев’яти областях Західної та Центральної України.

В Івано-Франківську “Вопаків” було вісім, на Прикарпатті — ще стільки ж. Наразі вже не функціонує магазин цієї мережі в Тисмениці й три Івано-Франківську (навпроти драмтеатру, на вулиці Шевченка і біля залізничного вокзалу). В решті магазинів полиці напівпорожні. Продавці від коментарів відмовляються.

Мережа “Вопак” і “Пакко” була заснована Володимиром Микуличем, але близько 7 років тому перейшла у володіння прикарпатського бізнесмена Олега Бахматюка.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм