У Франківську завершують ремонт колектора на Надрічній

Завершити його будівництво планують до кінця осені.
Завершити його будівництво планують до кінця осені.

Колектор за допомогою приймальних решіток та колодязів прийматиме поверхневу воду та виводитиме її у русло ріки.

Про це йдеться на сайті міського голови Івано-Франківська Руслана Марцінківа, пише Ратуша.

Спочатку колектор він збиратиме всі поверхневі води на вулиці Надрічній, а далі до нього приєднають вулиці Промислова, Крайківського, Гарбарська і Василіянок, щоб захопити увесь район.

Зазвичай наше підприємство займається експлуатацією мереж, а не новим будівництвом. Цей об’єкт став для нас першим, який ми збудуємо з нуля. Робимо все можливе, щоб уникнути підтоплень в майбутньому, – зауважив директор КП «Водоекотехпром» Роман Кімачук.

ДО ТЕМИ: На Тлумаччині завершують будівництво ще одного дитсадка. ФОТО

Представник підрядної організації Ігор Дем’янів каже, що багато часу забрав прокол під вулицею Надрічною, оскільки там високий рівень ґрунтових вод та були постійні підтоплення. Зараз завершують будівництво камери переливу зі сторони річки і розпочали камеру зі сторони вулиці Надрічної.

Тішуся, що цього року завершиться епопея з будівництвом цього колектора на Надрічній. Тут скільки себе пам’ятаю стояла вода. Це проблема не одного року, а десятиріч. Це вирішить проблему з підтопленням будинків та самої вулиці. Приємно, що за екологічні кошти обласної та міської ради нам вдалося це зробити,– зазначив Руслан Марцінків.

За сприятливої погоди, завершити будівництво колектора планують до кінця осені.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм