У Франківську завершили демонтаж будинку, який стояв на заваді з’єднання двох бульварів. ФОТО

Управління капітального будівництва МВК та підрядна компанія продовжують працювати над з’єднання Північного та Південного бульвару.

Про це повідомляє Ратуша з посиланням на УКБ Івано-Франківського міськвиконкому.

Демонтаж житлового будинку завершили й зараз будівельники зайняті підготовкою дорожньою корита для укладання нижнього шару асфальту, який планують укласти до кінця жовтня – йдеться у повідомленні.

ДО ТЕМИ: Об’єднання бульварів перенесли на невизначений час — не вистачає коштів. ВІДЕО 

Нагадаємо, про з’єднання Північного і Південного бульварів в Івано-Франківську говорять вже роками. Магістраль “Північ-Південь”, що запланована генпланом повинна стати останньою ланкою на шляху сполучення головних вулиць Галицької та Гетьмана Мазепи, оминаючи центр міста.

Однак тоді на заваді планам стали “п’яний базар”, автостоянка військової частини та будинки які розташовуються в межах майбутньої дороги.

Сам проєкт сполучення Південного і Північного бульварів був розроблений ще у 2006 році НДІ “Проектреконструкція”. Натомість тільки на початку квітня 2018 року управління капітального будівництва МВК провело тендер на будівництво дороги, перемогу в якому здобув ТзОВ “Івано-ФранківськАвтоДор” з сумою 9 мільйонів 978 тисяч 278 гривень.

До сьогодні єдиним «каменем спотикання» був будинок на вулиці Сонячна 51, А. Він невеликий – два поверхи на дві квартири. Одну з них місто викупило ще у 2018-му році, а щодо іншої другий рік тягнулась судова справа.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм