У Франківську до Дня фізичної культури нагородили майже пів сотні спортсменів. ВІДЕО

12 вересня відзначили День фізичної культури та спорту України у місті. 47 спортсменів Івано-Франківська нагородили подяками, відзнаками та грошовими преміями.

Через “червону” зону карантину номінантів зібрали на футбольному полі стадіону “Рух”, пише Ратуша з посиланням на Суспільне.

Нагородили тренерів та кількох спортсменів. Велику роль цього року приділили ветеранам спорту – це люди, які 30, 40 відпрацювали в галузі фізичної культури та спорту, а зараз на заслуженому відпочинку. Але ми вирішили їх згадати і подякувати за роботу, – каже Віталій Матешко, директор міського департаменту молодіжної політики та спорту.

Нагородили також вчителів фізичної культури з франківських шкіл. Особливу увагу приділили людям, які працюють з дітьми з інвалідністю.

ДО ТЕМИ: Прикарпатська поліцейська перемогла на міжнародному забігу з перешкодами. ФОТО

26-річний Павло Волуйкевич є майстром спорту з легкої атлетики та членом української параолімпійської збірної.

Я займають легкою атлетикою вже 9 років. На чемпіонаті світу зайняв два призові місця, – розповідає Павло Волуйкевич.

За свої 82 роки життя більше 55 присвятив спортивній освіті Анатолій Шиманський. За цей час був футболістом, тренером, вчителем фізкультури, директором спортивної школи.

У 80 років пішов на пенсію. Працював на громадських засадах у Федерації футболу 20 років, брав активну участь в проведенні змагань з дітьми в місті, області. І так все життя, – каже Анатолій Шиманський.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Тлумачі обладнали вело- та скейт-парк. ФОТО

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм