У Франківську дозволили проводити матчі та чемпіонати з вболівальниками

Однак залишається перелік вимог щодо організації та проведення цих матчів залежно від зонування.

Таке рішення прийняли сьогодні на позачерговому засіданні комісії з надзвичайних ситуацій, пише Ратуша з посиланням на Facebook-сторінку міського голови Руслана Марцінківа.

Матчі, які проводитимуться у місцях “помаранчевої” та “червоної” зон, повинні відбуватися за участі не більше, як 220 осіб та не більше однієї особи на 10 квадратних метрів площі будівлі або території.

ДО ТЕМИ: Помаранчева зона: які заборони діятимуть у Франківську

ДО ТЕМИ: Червона зона і режим спецперевезень: як виживають перевізники під час карантину. ВІДЕО

А при проведенні матчів у регіонах із “зеленим” або “жовтим” рівнем епідемічної небезпеки, повинно бути забезпечено дотримання вимог щодо перебування 1 особи на 5 квадратних метрів площі будівлі або території.

Найголовнішим залишається дотримуватись соціальної дистанції та використовувати засоби індивідуального захисту, – переконує міський голова

Разом з тим, комісія надала дозвіл на проведення матчів за участі НФК «Ураган» та БК «Говерла», що є обов’язковою умовою для проведення змагань в умовах COVID-19″

Нагадаємо, Івано-Франківськ зараз в “помаранчевій” зоні. Тому, наприклад, на стадіоні “Рух” може бути максимум 1500 глядачів.

Відтак, найближчі домашні поєдинки “Прикарпаття”: на Кубок України – з ковалівським “Колосом” (30 вересня – базова дата) та 5-ий тур Першої ліги – з одеським “Чорноморцем” (6 жовтня) глядачі зможуть переглянути наживо!

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм