У Франківську для дітей-сиріт організували творчий конкурс. ВІДЕО

В Івано-Франківську стартував творчий конкурс “Юні Рембранти”.

Його учасники – сироти та діти, котрі обділені батьківською турботою. Близько двохсот юних талантів спробують себе у живописі, пише Ратуша з посиланням на Вежу.

Дуже важко дітям пробувати малювати і ще й отримати якусь підтримку від професіоналів, щоб десь навчили їх. Все таки ці діти позбавлені батьківської турботи. Тому з’явилась ідея не тільки взяти участь в конкурсі, але й виграти його, – каже директор Центру соціально-психічної реабілітації дітей Василь Серденько.

У Центрі соціально-психологічної реабілітації мешкає близько 30-и дітей: від 3 до 18 років. У свій вільний час діти постійно малюють. Сьогодні  художники – початківці мають змогу показати свої творчі вміння.

ДО ТЕМИ: Вчителька з Франківська перемогла в обласному етапі конкурсу «Учитель року – 2021»

Дитячі малюнки привертають увагу до суспільно важливих проблем. Зокрема, закликають залишатися вдома, аби вберегтися від інфекційних захворювань. Інша тема малюнкових сюжетів – наркотична небезпека та родинна єдність.

Я намалювала цей малюнок заради того, щоб всі батьки зрозуміли те, що у кожної дитини повинна бути повноцінна сім’я, щоб усі діти були щасливі, – каже учасниця конкурсу Ліда.

Впродовж двох тижнів діти створюватимуть свої художні твори. Опісля дитячі малюнки експонуватимуть в одній із місцевих галерей. Конкурсне журі визначить трьох призерів та переможця глядацьких симпатій.

ДО ТЕМИ: “Коротко. Сильно. Страшно”: у ПНУ проведуть конкурс на найкращий твір малої прози

Виручені кошти перерахують на лікування хворої дівчинки-сироти Олександри Герасимщук. На мистецькому конкурсі організатори планують не зупинятися. Надалі проведуть спортивні, співочі і танцювальні турніри.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм