У Франківську демонтують майже 230 незаконних рекламних конструкцій

Останнім часом в Івано-Франківську виникає багато запитань щодо правомірності встановлення МАФів, сіті-лайтів та інших об’єктів реклами.

Про це під час онлайн-прийому повідомила перша заступниця міського голови Вікторія Сусаніна, пише Ратуша.

За її словами, конструкції та МАФи, які мають відповідні дозволи та приведені у відповідність до будівельних норм наповнюють міський бюджет, адже підприємці сплачують податки. Але є чимало недобросовісних власників, які використовують різні можливості і встановлюють або нелегально, або зловживають нормами чинного законодавства.

ДО ТЕМИ: У Франківську біля Арсену демонтували незаконно встановлений МАФ

Тому у 2020 році Департамент архітектури спільно з Муніципальною інспекцією “Добродій” проводили інвентаризацію рекламних споруд Івано-Франківська.

Ця інвентаризація була проведена майже по всіх вулицях. Основна увага, звичайно, приділялася вулиці Надрічна, Набережна, Вовчинецька, Івасюка, Коновальця, в сторону Крихівців, Черніїва, Тисменицька траса. Тобто головні артерії міста, де розміщуються білборди, сіті-лайти та інші види реклами, – зазначила Сусаніна.

Крім того, розпочали активний процес маркування рекламних засобів та їх демонтаж.

Протягом 2020 року і в січні 2021 року підготували ряд рішень про демонтажі таких конструкцій, загальна кількість яких з серпня до січня склала майже 230. Частину з них вже демонтували, інші – на черзі, оскільки “всі власники рекламних конструкцій незалежно від їхнього виду повинні мати дозвіл та маркування”.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм