У Франківську в кризову кімнату для постраждалих від насильства прийняли вже понад 10 родин

В Івано-Франківську продовжує працювати кризова кімната для постраждалих від домашнього насильства, за час роботи якої прийняли вже 11 родин, а це – 26 осіб.

Про це повідомляє Ратуша з посиланням на пресслужбу поліції Івано-Франківській області.

Ідея відкрити антикризову кімнату виникла два роки тому під час співпраці громадської організації з поліцією щодо запобігання домашньому насильству. Ідею вдалося реалізувати завдяки гранту українсько-канадському проєкту, – йдеться у повідомленні.

ДО ТЕМИ: Домашнє насильство, сварки і контроль: історії підлітків, які втікали з дому

За словами старшого інспектора відділу дільничних офіцерів поліції управління превентивної діяльності ГУНП в області Андрія Бойчука, цьогоріч звернення до поліції від жертв домашнього насильства почастішали:

Правоохоронці проводять роз’яснювальні роботи, щоб люди не замовчували насильство. Також розповідають, куди звертатися постраждалим. За вчинення домашнього насильства кривдників притягують до адміністративної чи кримінальної відповідальності. Багато роботи ще попереду, але головне, що спільними зусиллями ми зможемо ефективніше допомагати громадянам.

ДО ТЕМИ: На Косівщині чоловік вчиняв насильство над матір’ю та підпалив її дім

Кризова кімната тимчасового перебування для осіб, постраждалих від домашнього насильства розпочала роботу з 10 серпня 2020 року в Івано-Франківську з ініціативи Громадської організації “Д.О.М.48.24”, Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області, Управління патрульної поліції Івано-Франківської області та за підтримки канадсько-українського проєкту розвитку поліції (CUPDP) коштом Уряду Канади.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм