Музика на летовищі: у Франківську військовий оркестр вшанував пам’ять “кіборгів”. ФОТО

Сьогодні у в аеропорту Івано-Франківська представники військового оркестру 44 окремої артилерійської бригади з міста Тернопіль виконали музичну композицію “Шана”. Дійство приурочене до шостої річниці оборони Міжнародного аеропорту “Донецьк”.

Про це повідомляє пресслужба обласного територіального центру комплектування та соцпідтримки, пише Ратуша.

Акція присвячена шостій річниці 242-х денної героїчної оборони Міжнародного аеропорту “Донецьк”, який в новітній історії України став символом мужності, незламності та професіоналізму український воїнів – кіборгів,- йдеться у повідомленні

ДО ТЕМИ: На Прикарпатті воїни АТО виготовляють новорічні іграшки, брелоки і каву. ВІДЕО

Всеукраїнська акція відбулася в аеропортах та інших місцях масового скупчення людей ще у восьми обласних центрах: Вінниця, Дніпро, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Львів, Одеса, Харків та Чернігів.

16 січня Україна відзначала День пам’яті захисників Донецького аеропорту. Оборона аеропорту тривала 242 дні – з 26 травня 2014 року до 22 січня 2015 року, і закінчилася після повної руйнації старого та нового терміналів аеропорту.Захищаючи Донецький аеропорт, загинули понад 200 українських захисників, поранено понад 500. Багатьох із них відзначено державними нагородами, деяких – посмертно.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм