У Франківську від пневмонії померла вчителька ліцею №10

У Івано-Франківська померла Бойчук Марія, яка викладала історію у ліцеї №10.

Про це повідомили на Facebook-сторінці навчального закладу, пише Ратуша.

Світла пам’ять нашій колезі Бойчук Марії Петрівні. Нехай спить спокійно, а Господь дарує її душі Царство Небесне,- написали в мережі.

ДО ТЕМИ: Від COVID-19 помер засновник франківського “Каналу 402”. ФОТО

Директор ліцею №10 Руслан Куриндаш розповів “Галці”, що вчителька з двосторонньою пневмонією потрапила до лікарні, офіційного підтвердження, що у неї була коронавірусна інфекція – наразі немає.

Я не отримував від рідних офіційних документів, що вона мала підтверджений COVID-19. Тест мав бути готовий якраз вчора (ред. 2 листопада), але вона померла. Від 23 жовтня вона не контактувала з дітьми, бо тоді були вибори і ми не вчилися в школі, – говорить Куриндаш.

Він додає, що в навчальному закладі постійно проводять прибирання відповідно до карантинних вимог. Всім вчителям міряють температуру, а уроки вони ведуть в масках та щитках.

ДО ТЕМИ: На Косівщині від COVID-19 помер 59-річний чоловік та 87-річна жінка

Як стало відомо, деякі батьки учнів молодшої школи через смертельний інцидент хочуть, аби їх діти теж пішли на дистанційне навчання. Однак вчителі їм відповіли, що це неможливо.

Діти у нас ходять у дві зміни. 1-2 класи зранку, а 3-4 класи вже відповідно у другу зміну. Якщо ж батьки хочуть на дистанційне навчання, то їм потрібно звернутися до мене, і якщо це буде цілий клас – тоді вже будемо розглядати якісь варіанти, – сказав освітянин.

Куриндаш наголошує, що відповідно до наказу від Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради, учні 1-4 класів мають навчатися очно.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм