У Франківську відновлюють роботу спортивні клуби

Кількість пацієнтів, які поступають до міських лікарень, стабілізувалася
Кількість пацієнтів, які поступають до міських лікарень, стабілізувалася

Попри те, що Івано-Франківськ залишається в “помаранчевій зоні”, тут відновлюють свою роботу спортивні клуби.

Про це повідомив міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків в ефірі радіо “Західний полюс”, пише Ратуша.

Вітаю спортивні клуби. Навіть у помаранчевій зоні їхня робота уже дозволяється.Звісно, з певними обмеженнями – 1 людина на 10 квадратних метрів. Але це вже великий, що такий дозвіл є, – зазначив очільник міста.

Нагадаємо, 5 серпня представники спортивних центрів та фітнесклубів збиралися під стінами Франківської ОДА через чергове закриття спортклубів.

До лікарень міста фактично приїжджає лікуватися ціла область, зазначив мер. При цьому показники записуються Франківську. А районам, де є хворі, статистика не йде.

Дякуємо уряду який прислухався до аргументів місцевого самоврядування. Хочеться щоб при прийнятті певних рішень все таки питали думку голів територіальних громад та міст обласного значення, для того, щоб не приймати тих рішень, які збурюють людей. Сьогодні будемо знати в якій ми зоні. Надіюся це буде не помаранчева і виключно не червона, – розповів очільник міста.

ДО ТЕМИ: Команда “За майбутнє” посприяла у створенні хокейного майданчика в Коломиї

За його словами, кількість пацієнтів, яка поступає, стабілізувалася. Показник залишається в середньому 30-40 пацієнтів, які щодня поступають в міські лікарні з підозрою на коронавірус. немає великого росту, але і, нажаль, немає падіння.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм