У Франківську відбулася виставка, присвячена проблемам сучасного рабства. ФОТО

Сьогодні, 21 серпня, на площі Міцкевича відбулася виставка “Очікування Vs Реальність”, присвячена проблемам сучасного рабства.

Організаторами є Департамент соціальної політики ОДА та БФ “Карітас Івано-Франківськ УГКЦ”, пише Ратуша.

“Очікування Vs Реальність” – це історії людей, які в пошуках кращого життя і заробітку приймали, подекуди, пропозиції ненадійних роботодавців і потрапляли до небезпечних ситуацій.

Кожна історія складається з 2 частин: з одного боку “Очікування” з приємними, але нелегальними, умовами працевлаштування. З іншого боку “Реальність” – відображення того, на що можуть перетворитись обіцяні умови працевлаштування та чому людина не може залишити місце своєї експлуатації.

Метою виставки є підвищення рівня обізнаності наших громадян щодо потенційної небезпеки нелегального працевлаштування та актуальності таких понять, як торгівля людьми та експлуатація, – зазначили організатори.

Кожен відвідувач міг поспілкуватись та отримати поради щодо того, як подбати про себе та безпеку своїх рідних.

Ми хочемо привернути до цього увагу людей, щоб вони відчували себе безпечніше, наприклад, при виїзді на роботу. Щоб зменшити ризик потрапити в таку ситуацію. Це впливає на соціально-економічну ситуацію в нашій країні. На Прикарпатті від початку року зафіксували пять таких випадків. Але насправді їх є набагато більше, просто не всі готові розповісти, їм страшно і соромно, – розповів директор Департаменту соціальної політики Володимир Коржановський

ДОВІДКА: Виставка мандрує містами України з 30 липня, у цей день відзначають Всесвітній день протидії торгівлі людьми. У Івано-Франківську виставка буде знаходитися на площі Міцкевича з 21 по 26 серпня, а далі вирушить у Львів.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм