У Франківську відбудеться допрем’єрний показ фільму “Номери”. ВІДЕО

Сьогодні, 16 листопада, в Івано-Франківську відбудеться допрем’єрний показ художнього фільму. “Номери”.

Фільм режисерів Олега Сенцова та Ахтема Сеітаблаєва був створений за однойменною п’єсою Олега Сенцова, пише Ратуша з посиланням на 86PROKAT.

В ньому розповідається про ув’язнене суспільство, яке намагається побороти свої страхи та отримати свободу. У світі Номерів все підпорядковується суворій системі й верховному правителю – Нулю. Десять героїв вже звикли бігти по колу та робити все відповідно до книги Правил. У них немає можливості вибирати, як жити й кого любити.

Але життя змінюється з появою нового жителя, якому не відомі чинні закони. Це руйнує спокій пасивної влади. Раптово непохитна віра Номерів розколюється на шматки. Вони хочуть самостійно вирішувати свою долю, отримати імена і створити новий світ, де будуть панувати їхні закони.

ДО ТЕМИ: Фільм, в якому зіграла відома прикарпатка, виграв нагороду на кінофестивалі у Британії

У ролях: Олександр Ярема, Ірина Мак, Віктор Жданов, Лорена Колібабчук, Денис Роднянський, Олена Узлюк, Євген Черніков, Агата Ларіонова, Олександр Бегма, Марія Смолякова, Максим Девізоров, Євген Лебедін, Олег Карпенко, Олександр Лаптій та Віктор Андрієнко.

19 листопада фільм “Номери” з’явиться на екранах кінотеатрів.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм