У Франківську вшанували пам’ять загиблих Героїв України легкоатлетичним пробігом. ФОТО

Сьогодні в Івано-Франківську відбувся всеукраїнський легкоатлетичний пробіг “Шаную воїнів, біжу за Героїв України”, присвячений вшануванню пам’яті загиблих героїв України.

Участь у ньому взяли голова обласної державної адміністрації Віталій Федорів, заступник голови ОДА Євген Фербей, представники місцевої влади, Національної гвардії України, Національної поліції України, територіального управління судової охорони, обласної спілки ветеранів АТО/ООС, родин загиблих та мешканці Прикарпаття, пише Ратуша з посиланням на пресслужбу Івано-Франкіської облдержадміністрації.

ДО ТЕМИ: На Прикарпатті відбулася поминальна панахида за загиблим на Донбасі воїном. ФОТО

Легкоатлетичний пробіг “Шаную воїнів, біжу за Героїв України” – це данина пам’яті тим героям, які віддали на вівтар незалежності та цілісності нашої держави найдорожче – своє життя, – зазначив Віталій Федорів. – Проведення таких спортивних змагань не визначає переможців, а привертає увагу суспільства до вшанування пам’яті про загиблих учасників АТО та  їх  родин.

Після завершення змагань учасники отримали пам’ятні медалі та подяки. Такі ж відзнаки вручили сім’ям загиблих героїв.

ДО ТЕМИ: На Франківщині пройшов пробіг слідами Галицької Трансверсальної залізниці пам’яті Романа Вірастюка. ВІДЕО

Захід пройшов за сприяння та підтримки Міністерства у справах ветеранів України, обласної державної адміністрації, Івано-Франківської міської ради  та громадських ветеранських організацій.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм